HAKKIMIZDA

 


DRK SOLAR

Ülkemizdeki enerji ihtiyacı, nüfus artışı ile paralel olarak, gün geçtikçe büyüyor. Enerji kaynaklarına olan bağımlılık kaçınılmaz bir hal alırken, temiz ve yenilenebilir enerji en iyi çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizin dünya haritasında ki konumu ve yüzölçümüne bakıldığı zaman en ideal görünen sınırsız enerji kaynağımız GÜNEŞ enerjisi dir.

Amaç

‘’Güneş tarafından işletilen, sürdürülebilir bir dünya yaratmak’’.

Vizyon

Sınırsız enerji kaynaklarını, inovasyona açık beyinler ile güçlendirerek en iyi teknolojiyi, en iyi hizmet ile birleştirip, dünya çapında bir kimlik oluşturmak.

Birlikte Güneşli Günlere…

Tarihçe

Drk Solar 2011 senesinde danışmanlık firması olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firma içi yapının oluşmasından sonra Kayseri, Konya, Aksaray, Niğde, Nevşehir, İzmir, Antalya, Isparta illerinde GES projeleri geliştirmiş, yatırımcılarına 126 MW lık proje teslim etmiştir. Proje geliştirme faaliyetlerinin son bulmasından sonra 2014 yılından itibaren 1MW üzeri santral kurulumları için çalışmalar yapmış 2017 yıl sonu itibari ile 53 MW santral kurulumunu başarı ile tamamlamıştır. 2018 yılı başlarında ise kurulan santraller için O&M ağı oluşturmuş ve bu ağı geliştirerek Türkiye’nin çeşitli illerinde servis hizmetine başlamıştır. Diğer yandan 10kW altı çatı ve cephe uygulamaları yönetmelik taslağının açıklanması ile, son kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek, çatı sistemlerini uygulamalı olarak göstererek bu alanda öncü olabilmek adına, 400m² lik bir alanda showroom ve ofis alanı yaratarak, DRK SOLAR PANEL SYSYTEMS markası adı altında, şirket merkezini İzmir’in Urla ilçesine taşımıştır. Gelişmekte olan bu pazarın en büyük markası olabilme hedefinde emin adımlar ile ilerlemektedir.

Aylık Ortalama Elektrik Faturanız ?

Bize mesaj gönderin
DRK Solar ayrıldı.