REFERANSLAR

Altınyıldız Classics

Altınyıldız Classics

2011 yılında Boyner Grup ve Ran Konfeksiyon’un güçlerini birleştirmesiyle kurulan BR Mağazacılık, Türkiye’yi ilklerle tanıştıran Boyner Holding’in çatısı altında faaliyetlerine başladı. Bugün ise, erkek giyim sektöründe yenilikçi vizyonlarıyla öne çıkan Altınyıldız Classics ve Beymen Business markalarının tüm üretim ve perakende operasyonlarını verimli bir şekilde yürütüyor.

İzmir Torbalı’daki 21.000 metrekarelik genel merkezinde günde 25 bin adet ürün üretimiyle sektördeki konumunu daha da güçlendiren BR Mağazacılık, 1200‘e yakın deneyimli ve uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de 60 ilde 200’e yakın mağaza ve 300’den fazla satış noktasıyla, yurt dışında ise 11 ülkede 20 mağaza ile müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Altınyıldız Classics

Simtek Gmbh

Simtek İth. İhr. San. ve Ltd. Şti. 1994 yılında Türkiye'de kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren en yüksek talepler için hassas makine takımlarının geliştirilmesini,
üretimini ve satışını büyük bir tutkuyla yapmaktadır. Simtek; en yüksek talepleri karşılamak için yüksek performanslı hassas karbür takımların kısaltılmasıdır.


Simtek standart ürün yelpazesinde kanal açma, tornalama, frezeleme, diş açma, poligon frezeleme uygulamaları için yaklaşık 10.000 ürün bulunmaktadır.
 

https://www.simtek.com/TR-tr/anasayfa

330Wp -72P, Güneş Paneli

SMA STP Core1, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, Alüminyum, Sandviç Panel Aparatı Alüminyum 60cm, Alt Taşıyıcı
Narkon Tekstil

Narkon Tekstil

Narkonteks Tekstil A.Ş. güçlü üretimi, bilgi işlem altyapısı,  tedarik zinciri ve tecrübeli ekibi ile hazır giyim sektörünün yalın üretim yapan inovatif firmalarından biridir.

2005 yılında İzmir’de kurulan Narkonteks., iç giyim, termal giyim, spor giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde tüm aile bireyleri için farklı iklim koşulları ve yaşam alışkanlıklarına uygun, konfor ve sağlık odaklı ürünleri, kendi markaları ve iş birliği yaptığı  global markalar için üretmektedir.

 

Bunun yanında kurumsal iş kıyafetleri ,koruyucu teknik tekstiller ve medikal tekstiller alanında güçlü AR-GE ve üretim altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışı devlet ihaleleri yanında özel sektör ihtiyaçlarını da karşılayan büyük ve güvenilir bir tedarikçi konumundadır. 


https://www.narkonteks.com/

Phono Solar Twin Plus 385 Wp, Güneş Paneli

SMA SUNNY TRIPOWER CORE2, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı 1 Set, ISOTEC ISOFLAT D13, Alt Taşıyıcı 1 Set, ISOTEC ISOFLAT S13, Alt Taşıyıcı
Narkon Tekstil
Arsen Kimya

Arsen Kimya

İzmir Aliğa İlçesin de faliyet gösteren Arsen Kimya firmasına ait olan Günsun Enerji, 2016 yılında Güneş Enerjisi yatırımına karar vermiş ve bütün süreçlerin Drk Solar tarafından yönetilen proje 2018 yılında geçici kabulü yapılarak devreye alınmıştır. Servis hizmetlerine devam edilen tesis Aliağa bölgesinde en iyi üretim yapan tesis ünvanına sahiptir.


https://www.arsenkimya.com/

CWT 275Wp Poly, Güneş Paneli

Sungrow SG 60KTL, Solar İnverter

LEONİ Solar Cable, BETA Flam, Solar Kablo

Alkor Aluminyum, Alt Taşıyıcı
Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi Manisa Gölmarmara Yerleşkesinde bulunan tesis 2020 yılında  Drk Solar tarafından devreye alınarak, elektrik faturasını %100 e kadar tasarruf sağlamış ve üretim fazlasını şebekeye satarak gelir elde etmiştir. 


https://cssh.ku.edu.tr/egitim/arkeoloji-ve-sanat-tarihi/hakkimizda/

Luxor 330Wp Eco Line, Güneş Paneli

Huawei Sun2000 100 KTL, Solar İnverter

Hikra His Solar, Solar Kablo

İsotec İSO-Trap, Alt Taşıyıcı
Koç Üniversitesi
Ulusoy Deniz Yolları İşletmesi

Ulusoy Deniz Yolları İşletmesi

Deniz taşımacılığında özellikle RoRo ve kuruyük piyasasında “HER ŞEY ZAMANINDA” prensibiyle en iyi hizmeti sunan, müşteri odaklı çözüm üreten ve en verimli çalışan lider firma olmaktır.

Ulusoy Denizyolları İşletmeleri A.Ş. olarak misyonumuz, hizmet verdiğimiz bölgelerde, sürdürülebilir, kesintisiz ve düzenli roro seferlerimizle , koruduğumuz yüksek standartlarımızla, ihracatımızın Avrupa pazarına tam zamanında ulaşmasına ve ihracatçımızın ve ithalatçımızın rekabet gücüne en yüksek katkıyı sağlamaktır.

https://www.ulusoysealines.com/

Fuar İzmir

Fuar İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Fuar İzmir (İZFAŞ) Güneş Enerji Santrali, danışmanlık, fizibilite hazırlama, enerji müsaadesi, Tedaş Proje onay işidir.

Yapılan ihale sonucu, Drk Solar tarafından alınan proje 2020 yılı içerisinde yapılacaktır.

Çatı örtüsü, yapısı ve konumu itibari ile özel bir alan niteliği taşıyan proje, Drk Solar mühendisleri tarafından en ince detay düşünülerek hayata geçirilecektir.


https://www.izfas.com.tr/

5220 Adet,Axıtech 345Wp Güneş Paneli

14 Adet,SMA Core 2 110kW,Solar İnverter

74000 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set ISOTEC- Alt Taşıyıcı
Fuar İzmir

Agrobay Seracılık

2007 Temmuz sonu üretime alınan dördüncü etap 80 dönümlük plastik sera sonrasında fide yetiştirme üniteleri ile kapalı alan 320 dönüme ulaştı. Agrobay, üretim yapılan kapalı alan büyüklüğü ile sadece Ortadoğu, Balkanlar ve Türkiye'nin değil aynı zamanda ısıtması jeotermal kaynaklarla sağlanan tek merkezde bu büyüklükte Avrupa'nın en büyük serasıdır.

Tohumundan çelik konstrüksiyonuna, ısıtma, soğutma, havalandırma, sulama, motor ve donanımlarına kadar herşey söz sahibi ülkelerden ithal edilmiştir. Yatırımımız hem bölgesinde hem de Avrupa'da kendinden söz ettirecek büyüklüğe ulaştı.

https://www.agrobay.com/

İzmir Türk Koleji

İzmir'in köklü okullarından biri olan İzmir Türk Kolejinin Bornova kampüsüne yapmış olduğumuz düz çatı uygulaması. Hem Eco-School Kapsamında Güneş Enerji yatırımı yapan İTK, hemde kampüslerindeki elektrik faturası kalemlerini minimuma indirmiştir. 


https://www.ozelturkkoleji.com/

HT SAAE 275 Wp Poly, Güneş Paneli

Fronius Solar, Eco 25.0-3-S, Solar İnverter

Leoni Solar Cable, BETA Flam, Solar Kablo

Zahit Alüminyum, Alt Taşıyıcı
GNT Tekstil

GNT Tekstil

Kaliteden ödün vermeden, zamanında ve doğru şekilde teslim… İşte GNT Tekstil olarak kuruluşumuzdan itibaren gerek idari gerekse üretim personeli olarak benimsediğimiz, asla ödün vermeyeceğimiz üç temel kavram.. İşte bu nedenledir ki, dünya çapında ün yapmış firmalara rahatlıkla hizmet verebilmekteyiz.

Bu bilinçle 1998 yılında 40 kişiyle İzmir’de kurulan GNT Tekstil, bugüne gelindiğine ekibini 300 kişiye çıkarmıştır. Deneyimli kadrosu, yeniliklere açık yaklaşımıyla tekstil sektöründe kendini kanıtlamıştır. Yeni kurulduğu zamanların heyecan ve dinamizmini yılların tecrübesiyle birleştirip yoluna devam etmektedir.

2016 yılında kendi markasının yönetimi ve pazarlama faaliyetlerini yönetmek amacıyla kurduğu Ganet S.r.l. firmasıyla kendini geliştirmeye devam etmektedir.

http://www.gnt.com.tr/tr/index.html

Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

SMA Sunny Tripower CORE1 (sma stp 50-40), Solar İnverte SUNNY TRIPOWER CORE2, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Beta Tekstil

Beta Tekstil

Beta Konfeksiyon, 1985 yılından beri dış satıma yönelik üretim yapan grubumuzun, hazır giyim üretimi ve dış satım yapan birimidir. İzmir’de 34 yıldır üretimini sürdüren firmamızın, deneyimli ve nitelikli ekibi ile oturmuş bir dış satım kültürü ve kaliteli üretim anlayışı vardır. Beta Konfeksiyon kurulduğu ilk günden beri, 4 ana üretim birimine dayanarak üretimini sürdürmektedir.


http://betakonfeksiyon.com.tr/


Phono Solar Twin Plus 385 Wp, Güneş Paneli

SMA SUNNY TRIPOWER CORE2, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Beta Tekstil
Emin Cezairli Evi

Emin Cezairli Evi

Luxor Eco Line 385Wp Monocrystal,Güneş paneli

SMA Sunny Tripower 25000TL Modeli-30,Solar inverter SMA Sunny Island SI8.0H-13,Solar inverter

His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

ISOFLAT S13,Alt Taşıyıcı
Akçakaya Tekstil

Akçakaya Tekstil

2008 yılında faaliyete başlayan Akçakaya Tekstil, ev tekstili ürün imalatında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uygun fiyat ve geniş ürün çeşitleriyle yerli ve yabancı müşterileriyle olan samimiyete ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkileriyle, sektöründe iyi bir yer edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Her türlü örme kumaştan çarşaf, nevresim, yastık kılıfı ve blanket imalatını, profesyonel ekibi ile gerçekleştiren Akçakaya tekstil her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine en iyi en uygun fiyata sunma prensibiyle hareket etmektedir.

https://www.akcatex.com/

Akçakaya Tekstil
Bayburt Grup-1-

Bayburt Grup-1-

İzmir Turgutlu ilçesinde 54 dönüm üzerine kurulu tesis, Bayburt Grup firması bünyesinde üç ayrı SPV şirketi adı altında projelendirilmiş, 2017 yılında anahtar teslim esasına göre Drk Solar tarafından devreye alınmıştır. İşletme bakım işlemeleri Drk Solar tarafından devam etmektedir.


https://bayburtgrup.com.tr/

11.547 Adet, Bereket Enerji 265 Wp Poly, Güneş Paneli

50 adet, Sungrow SG 60KTL, Solar İnverter

75.000 metre, LEONİ Solar BETA Flam, Solar Kablo

3 Set, Alkor Aluminyum, Alt Taşıyıcı
Farmhill Şarapçılık

Farmhill Şarapçılık

Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

Huawei SUN2000-100KTL , Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Farmhill Şarapçılık

Folkart Ilıca Çeşme

Çeşme Ilıca da, Folkart Yapı A.Ş. tarafından inşaa edilen, özel konsept villa projelerinden 8 tanesine gerçekleştirdiğimiz Güneş Enerji projesi, anahtar teslim olarak Drk Solar tarafından yapılmış olup. Aylık mahsuplaşma esasına göre devreye alınıp kabul işlemleri tamamlanmıştır. Çatı örtüsünü delmeden ve zarar vermeden ağırlık sistemi ile montaj işlemi gerçekleştirilmiştir. Kullanılan bütün malzemeler %100 Alman teknolojisidir.


https://folkartcesme.com/ilica

Hanwha Q-Cells Q.Peak Duo-G5 320Wp, Güneş Paneli

SMA STP 3.0 - 3av-40 3kWp, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

K2 System GmbH, Flat Roof, Alt Taşıyıcı
Barse Tekstil

Barse Tekstil

BARSE Textile was founded in 2008 in Izmir / Turkey as a ready-made garment manufacturer
and exporter, and has been growing ever since. In addition, It is a company that its sensitivity
to employee rights has been accredited with international standards .

Our most important policy is CUSTOMER SATISFACTION. Additionally; reliable and effective
service, balanced quality-price understanding and in time production by utilizing high
technology are included our policies.

In light of this principles, today we have become a producer for many brands in Europe.
We respond customers’ demands with recommendations of our young and experienced R&D


https://barsetekstil.com/

Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

SMA Sunny Tripower CORE1 (sma stp 50-40), Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

ISOTEC ISOTRAP 60, Alt Taşıyıcı
Barse Tekstil

Fam Örgü

Buca Oranize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan, Fam Örgü Tekstil firmasına ait olan fabrikanın çatı üzerine kurulumu gerçekleştirdiğimiz düz çatı sistemidir. Anahtar teslim esasına göre devreye alınan proje, BEGOS içerisinde kurulan ilk tesis olma özelliğine sahiptir. 


http://www.famorgu.com/

CWT Mono Perc 315Wp, Güneş Paneli

SMA STP Core1, Solar İnverter

His Solar, HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, Isotec Solar, ISOFLAT D10, Alt Taşıyıcı

Simtek Gmbh-2-

% 100 Alman sermayesine sahip olan, Simtek GmbH Firmasının Edremit fabrika çatısına kurulmuş olan Güneş Enerji santralinin anahtar teslim kurulumu Drk Solar tarafından gerçekleştirilmiş olup. Tesis devreye alınarak işletmeye girmiştir. Tesisin Kuzey kısmında kalan alanları verimli bir şekilde  değerlendirmek için statik açıdan uygun bir şekilde Güneye kaldırılmıştır.  Yeni mevzuatlar çerçevesinde aylık mahsuplaşmaya tabi olan tesisin Bakım & Onarım hizmeti on yıl süre ile Drk Solar tarafından yapılacaktır.

CWT 330Wp -72P, Güneş Paneli

SMA STP Core1, Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

Zahit Alüminyum, Sandviç Panel Aparatı Alüminyum 60cm, Alt Taşıyıcı
Gökoğlu Çiftliği

Gökoğlu Çiftliği

Gökoğlu Çiftliği, 1952 yılında zahire tüccarı Halil Gökoğlu tarafından İzmir ili Tire ilçesinde kuruldu. 22 dönüm arazi üzerine kurulu çiftliğe 400 adet üzerinde zeytin ve çeşitli meyve ağaçları dikilerek yıllarca ailenin zeytinyağı, sebze ve meyve ihtiyacını karşıladı. Çiftlik kurulduğu yıllardan itibaren modern tarım uygulamalarını yakından takip etti ve uyguladı.

Uzun yıllar sadece zeytin ve meyve işletmesi olarak kullanılan çiftlik, 1994 yılında ailenin büyük oğlu Mehmet Halas Gökoğlu tarafından devralındı.

Anne sütüne en yakın olması ve ülkemizde son yıllarda giderek büyüyen talebi sebebiyle keçi sütü üretimi konusunda yatırım yapma kararı aldı.

Yapılan calışmalar sonucu, ülkemizde küçükbaş hayvancılığın yeteri kadar gelişmediği, nitelikli damızlık ve sağlıklı hayvan sayısının kısıtlı olduğu görülerek işletme hem sağlıklı süt üretmek hem de damızlık hayvan yetiştirmek üzere en modern teknolojiler kullanılarak kurulmuştur.

Modern ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliğinin bilimsel destek de alarak yapan işletmemiz hastalıktan arı ülke olan Avusturalya'dan safkan Saanen sürüsü ithal ederek işletmedeki hayvan kalitesini arttırmıştır.

Çiftliğimiz, amatör ruhla calışan, besin, hayvan sağlığı ve bakımı alanında uzman olan bir profesyonel bir ekiple yönetilmektedir.


http://www.gokogluciftligi.com.tr/


Yeşilce Zeytin

Yeşilce Zeytin

Firmamız ilk zeytinyağı sıkım işine babamız ALİ ALP tarafından 1969 yılında yağhane şeklinde Taşbaskı sistemiyle başlamıştır. İZMİR ili Menderes ilçesinde faaliyet göstermekteyiz.İlk yıllar taş baskı sistemi ile işe başlayan firmamız daha sonra teknolojik gelişmelere paralel olarak zeytin sıkım işinde en son teknoloji olan Ekolojik Kontinü Sisteme geçerek hijyen ve kapasite yönünden daha verimli olan makineleri seçmiş olduk.
Firmamız daha sonra toptan Zeytinyağı ticaretine atılarak sektör firmaları arasına girmiştir. Toptan ticaretle uğraşırken bu işin hem imalatı hem de toptanını yapıyoruz niye direkt tüketiciye ulaşmıyalım diyerek önce markalaşmaya gittik (Yeşilce ve Klaros) markalarını tescil ettirdik.  Daha sonra Menderes Çevre Yolu üzerinde imalattan tüketiciye tamamen doğal ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Zeytinyağlarımız Naturel Sızma ve Naturel Birinci Yemeklik olarak değişik ambalaj konseptinde her kesime hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir.

Zeytinlerimizi Gemlik Yağlı Sele,Yeşil Domat Çizik,Yeşil Domat Kırma türleri ile hiçbir kimyasal kullanılmadan ev yapımı türünde müşterimizin hizmetine sunduk.
Zeytinyağı sabunları tamamen saf ve doğal özel ambalajlarında olup el yapımı sabunlardır.

Firmamız 2018 Yılında Türkiyede düzenlenen IOC - UZZK Uluslararası Zeytin Konseyinin Himayesinde Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Tarafından Düzenlenen IOC -UZZK Türkiye Naturel Sızma Kalite Yarışmasında Hafif Meyvemsilik Kategorisinde 1. Olup Altın Madalya Kazanmıştır. Üretimde Kaliteyi ilke Edinen Firmamız Bu Ödülün Taçlandırılmasını Bütün Dost ve Müşterilerimizle Paylaşmaktan Onur Duymaktadır.

Yeşilce Zeytin
Üniversite Öğrenci Yurdu

Üniversite Öğrenci Yurdu

Özel Üniversite Öğrenci Evi, Fakülte, Enstitü, Yüksekokul, Yaz Okulu ve Özel Eğitim Seminerleri için İzmir'de kalacaklar için dizayn edilmiş, yüksek kaliteli bir konaklama merkezidir.

Konaklamada güven ve kaliteyi, hizmet anlayışıyla örtüştüren Özel Üniversite Öğrenci Evi, sunduğu birçok hizmet ile vazgeçilmez bir barınma kompleksi oluşturmuştur. 49 apart daire ve toplamda 150 yatak kapasitesi ile 2, 3 ve 4 kişilik dairelerde 1, 2 yada 3 kişilik odalar ile yüksek konforlu hizmet sunmaktadır. 2007-08 öğretim yılında hizmete açılmıştır.


http://www.universiteogrencievi.com/

Luxor Eco Line m60 Monocrystal 320 Wp, Güneş Paneli

SMA Sunny Tripower CORE1 (sma stp 50-40), Solar İnverter

His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Ertan Çevik

Ertan Çevik

26 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, FRONİUS SYMO GEN24 8.0 PLUS, Solar İnverter

40metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Ertan Çevik
Tankar Petrol-1-

Tankar Petrol-1-

Manisa Kula ilçesinde Tankar Petrol Firmasına ait 16 dönümlük arazi üzerine kurulan Güneş Enerji Santrali 2017 yılında Drk Solar tarafından anahtar teslim esasına göre devreye alınıp işletmeye girmiştir. 

Ülkemizde aile şirketlerinin uzun ömürlü olmadığı algısını kıran TANKAR, aile bireylerinin ve büyük çınar Hasan Tan'ın 50 yılı aşkın ticaret tecrübesi ile temeli: sevgi, saygı, özveri, çalışkanlık dürüstlük ve birliktelik ilkelerine dayanan bir şirkettir. Ailemiz, 1980 yılında ticari hayatına başlamış ve aile şirketimizi 1997 yılında “TANKAR OTOMOTIV PETROL GID.TEKS.HIZ.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI” adıyla İzmir Bornova’ da kurmuştur. Bu şirket etrafında toplanan 8 adet gurup şirketi ile birlikte farklı alanlarda, ülke çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

https://tankar.com.tr/tr


4254 Adet, CW Enerji 275 Wp Poly, Güneş Paneli

24 Adet, Refusol 40 kW, Solar İnverter

23.000 metre, LEONİ Solar BETA Flam, Solar Kablo

1 Set, Schletter GmbH, Alt Taşıyıcı
Cebrail Gönen

Cebrail Gönen

37 Adet,Axitech 330Wp Monocrystal,Güneş paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40,Solar inverter

95 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set,ISOFLAT S13,Alt Taşıyıcı
Cebrail Gönen
Tankar Petrol-2-

Tankar Petrol-2-

İzmir Aliğa ilçesinde Tankar Petrol Firmasına ait 39 dönümlük arazi üzerile kurulan Güneş Enerji Santrali, Drk Solar tarafından projelendirilmiş ve alt taşıyıcı aksamı tarafımızca yapılmıştır.

Ülkemizde aile şirketlerinin uzun ömürlü olmadığı algısını kıran TANKAR, aile bireylerinin ve büyük çınar Hasan Tan'ın 50 yılı aşkın ticaret tecrübesi ile temeli: sevgi, saygı, özveri, çalışkanlık dürüstlük ve birliktelik ilkelerine dayanan bir şirkettir. Ailemiz, 1980 yılında ticari hayatına başlamış ve aile şirketimizi 1997 yılında “TANKAR OTOMOTIV PETROL GID.TEKS.HIZ.INS.SAN.VE TIC.LTD.STI” adıyla İzmir Bornova’ da kurmuştur. Bu şirket etrafında toplanan 8 adet gurup şirketi ile birlikte farklı alanlarda, ülke çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

https://tankar.com.tr/tr


4400 adet, Up Solar 260W, Güneş Paneli

130 Adet, 15kWp, Solar İnverter

60.000 metre, Solar Kablo

2 Set, Vergi Arazi Uygulamalı, Alt Taşıyıcı
Hacı Murat Önal

Hacı Murat Önal

30 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Godwee GW 10K-ET Hybrid, Solar İnverter

42 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOFLAT S13, Alt Taşıyıcı
Hacı Murat Önal

Drk Solar

İzmir Urla da Drk Solar a ait olan villamızın üzerine kurulumunu gerçekleştirdiğimiz projemizdir. Bizi ziyaret eden müşterilerimize sistemi tanıtmak ve ofis tüketimizi karşılamak amacı ile yapmış olduğumuz sistemdir.

10 Adet, CW Enerji CWT Mono Perc Solar 315 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA STP 3.0-3av-40, Solar İnverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, Drk Solar, Alt Taşıyıcı
Reyhan Yazgan

Reyhan Yazgan

37 Adet,Axitech 330Wp Monocrystal,Güneş paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40,Solar inverter

95 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set,ISOFLAT S13,Alt Taşıyıcı
Reyhan Yazgan
Merve Gökdemir

Merve Gökdemir

İzmir Güzelbahçe de Yönetim Kurulu Başkanımız müstakil evine yapılan projemizdir. Güzelbahçe de ilk proje olma özelliğine sahiptir.

32 Adet,Luxor 330Wp Eco Line, Güneş Paneli

1 Adet, Fronius GEN 24 SYMO 10.0, Solar İnverter

100 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set, Drk Solar, Alt Taşıyıcı
Burak Kayahan

Burak Kayahan

10 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 3.0 STP3.0-3AV-40, Solar İnverter

60 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOKEN, Alt Taşıyıcı
Burak Kayahan
Saadet Seda Demir

Saadet Seda Demir

26 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Huawei SUN2000-8KTL-M0, Solar İnverter

34 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE, Alt Taşıyıcı
Tülay Akköprü Gündüz

Tülay Akköprü Gündüz

26 Adet, Luxor Eco Line 330Wp Monocrystal,Güneş paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 8.0 STP8.0-3AV-40,Solar inverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set,ISOFLAT S13,Alt Taşıyıcı
Tülay Akköprü Gündüz
Nazmiye Büyükdağ

Nazmiye Büyükdağ

31 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 385 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Goodwe 10K-ET , Solar İnverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTRAP S, Alt Taşıyıcı
Murat Erman

Murat Erman

22 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 6.0 STP6.0-3AV-40 Solar İnverter

60 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE, Alt Taşıyıcı
Murat Erman
Ergenç İneler

Ergenç İneler

18 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 5.0 STP5.0-3AV-40, Solar İnverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOFLAT S13, Alt Taşıyıcı
Bayburt Grup-2-

Bayburt Grup-2-

İzmir Kemalpaşa da 26 dönümlük arazide kurulan tesis, Bayburt Grup firması bünyesinde ki enerji şirketlerinin birinin adı altında 2016 yılında devreye alınmıştır. Anahtar teslim esasına göre Drk Solar tarafından bütün süreçleri yönetilen proje, günümüze kadar izleme ve Bakım & Onarım hizmetlerini Drk Solar tarafından yapılmaktadır.

https://bayburtgrup.com.tr/

5700 Adet, Bereket Enerji 270Wp Poly, Güneş Paneli

24 Adet, SMA STP 60kW, Solar İnverter

30.000 metre, LEONİ Solar Cable BETA Flam, Solar Kablo

1 Set, Zimmerman Solar, Alt Taşıyıcı
Bayburt Grup-2-
Likya Enerji

Likya Enerji

Antalya Elmalı da bulunan, Likya Enerji firmasına ait olan tesis, Drk Solar tarafından elektrik işleri yapılmış geçici kabul evrakları hazırlanarak devreye alınmıştır. 2017 yılı devreye giren proje de ince film panel kullanılmıştır.

6500 Adet, First Solar, Güneş Paneli

16 adet, KACO Solar, İnverter

22.000 metre, His Solar HIKRA, Solar Kablo

1 Set, Aluminyum - Çelik, Alt Taşıyıcı
Yılmaz Akyıldız

Yılmaz Akyıldız

İzmir/Urla Gülbahçe'de ikamet eden Profesör Yılmaz Akyıldız Bey'in villasına kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Güneş Enerjisi sistemi, Drk Solar anahtar teslim hizmetleri ile kavuştu. Aylık mahsuplaşmaya tabi olan tesis Yılmaz Bey'in kullanımına sunulmuştur.


12 Adet,Schmid Pekintaş 325Wp Monocrystal,Güneş paneli

1 Adet, Huaewi SUN2000-10KTR ,Solar inverter

60 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set,ISOTILE,Alt Taşıyıcı
Yılmaz Akyıldız
Uğur Saraçoğlu

Uğur Saraçoğlu

28 Adet,Luxor Eco Line 330 Wp Monocrystal,Güneş paneli

1 Adet ,SMA Sunny Tripower 8.0 STP8.0-3AV-40 Solar inverter

35 metre, His Solar HIKRA Solar, Solar Kablo

1 Set,ISOTILE,Alt Taşıyıcı
Deniz Tunalı

Deniz Tunalı

İzmir'in Menemen İlçesin de ikamet eden Deniz Tunalı Bey'in villasına kurulumunu yaptığımız projemizin bütün süreçlerini yöneterek devreye alma işlemini gerçekleştirdik. Bölgesinde ilk olma özelliği taşıyan proje de izleme ve Bakım & Onarım faliyetlerini 2 yıl boyunca ücretsiz olarak Drk Solar tarafından üstlenmiştir.

36 Adet, CW Enerji CWT Mono Perc 315Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Goodwe Solar GW 10K-ET, Solar Storage İnverter

100 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İsotec Solar İSOTİLE Kiremit, Alt Taşıyıcı
Deniz Tunalı
Defne Teğmen

Defne Teğmen

İzmir Güzelbahçe de kurulumunu gerçekleştiğimiz sistemimiz, anahtar teslim esasına göre yapılmıştır. Aylık mahsuplaşma yapacak tesis de yıllık ortalama 14.500 kWh üretim beklenmektedir.

34 Adet, 315 Wp Mono, Güneş Paneli

1 Adet, SMA STP 10.0 - 3av-40, Solar İnverter

100 Metre, His Solar HİKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İsotec Alt Taşıyıcı Sistemi
Sercan Uslu

Sercan Uslu

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde ikamet eden Sercan Uslu Bey'in villasına kurulumunu gerçekeleştirdiğimiz projemiz de anahtar teslim esasına göre bütün işlemlerini Drk Solar üstlenmiştir. 10 kWp altı çatı projeleri yönetmeliği kapsamında, aylık mahsuplaşmaya tabi olarak tesis edilen proje, devreye alınmış olup. İzleme, işletme ve Bakım & Onarım hizmetleri 2 yıl süre ile ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

36 Adet, CW Enerji, CWT Mono Perc 315Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Goodwe Solar, GW 10K-ET, Solar Storage İnverter

100 metre, His Solar, HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İsotec Solar, İSOTİLE Kiremit, Alt Taşıyıcı
Sercan Uslu
Kelami Ertan

Kelami Ertan

İzmir Çeşme Marina da ikamet eden Kelami Ertan Bey'in tarihi villasına kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Güneş Enerjisi sistemi, tarihi doku ile teknolojiyi birleştiren şık görünümüne, Drk Solar anahtar teslim hizmetleri ile kavuştu. Aylık mahsuplaşmaya tabi olan tesiste %100 alman teknolojileri kullanıldı.

14 Adet, Hanwha Q-Cells Q.Peak Duo-G5 320Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA STP 4.0 - 3av-40 4kWp, Solar İnverter

100 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, K2 System GmbH, Tile Roof, Alt Taşıyıcı
Göksel Seydol

Göksel Seydol

İzmir Seferihisar da ikamet eden Göksel Seydol Bey'in müstakil villasına kurulumunu gerçekleştirdiğimiz projenin, bütün aşamaları Drk Solar tarafından yürütülmüş devreye alma işlemi tamamlanarak geçici kabulü yapılmış ve 10 kW altı yönetmelik kapsamında aylık mahsuplaşma ile işletmeye alınmıştır.

24 Adet, Axitec Solar Axipremimum 300W-60M, Güneş Paneli

1 Adet, SMA STP 10.000TL, Solar İnverter

100 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İsotec Solar, İSO Sandviç Panel, Alt Taşıyıcı
Göksel Seydol
Asım Bolca

Asım Bolca

28 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 375 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40, Solar İnverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE, Alt Taşıyıcı

Barış Irmak

İzmir, Güzelbahçe de Barış Irmak Bey in özel mülküne kurulumunu gerçekleştirdiğimiz, şebeke entegreli sistemdir. Anahtar teslim esasına göre yapılan sistem Aylık mahsuplaşma yapacaktır. İzleme ve Bakım-Onarım işi 5 yıl süre ile Drk Solar tarafından yapılacaktır.

36 Adet, Mono Perc 315Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Fronius 8,2 kW, Solar İnverter

100 metre, HİS Solar, HİKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İSOTEC Solar , İsotile Kiremit, Alt Taşıyıcı
Cüneyt Faka

Cüneyt Faka

36 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40, Solar İnverter

72 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE, Alt Taşıyıcı
Cem Güner

Cem Güner

28 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40, Solar İnverter

25 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE , Alt Taşıyıcı
Cem Güner
Serdar Sözenoğlu

Serdar Sözenoğlu

36 Adet, Luxor Eco Line m60 Monocrystal 330 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, SMA Sunny Tripower 10.0 STP10.0-3AV-40, Solar İnverter

72 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, ISOTEC ISOTILE, Alt Taşıyıcı

Hasan Saffet Çelikel


32 Adet,Luxor Eco Line 375 Wp, Güneş Paneli

1 Adet, Goodwe Solar, GW 10K-ET, Solar Storage İnverter

70 metre, His Solar HIKRA Solar Cable, Solar Kablo

1 Set, İsotec Solar, İSOTİLE Kiremit, Alt Taşıyıcı
Kavacık Enerji

Kavacık Enerji

Manisa'nın Kula ilçesinde Kavacık Enerji Bünyesine ait 20 dönümlük arazi üzerine kurulan tesis, 2017 yılında anahtar teslim esasına göre Drk Solar tarafından devreye alınmıştır. İzleme ve Bakım & Onarım hizmetleri tarafımızca yapılmaya devam edilmektedir.

4334, Bereket Enerji Parla 270Wp Poly, Güneş Paneli

16 Adet, Sungrow SG 60KTL, Solar İnverter

30.000 metre, Leoni Solar Cable, BETA Flam, Solar Kablo

1 Set, Alkor Alüminyum, Alt Taşıyıcı
İlhan Atay

İlhan Atay

İlhan Atay
Mutlu Karaduman

Mutlu Karaduman

İlhan Akalın

İlhan Akalın

İlhan Akalın
Bize mesaj gönderin
DRK Solar ayrıldı.